Головна

Меценат 2008 року

17 грудня у Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації відбу- лося нагородження переможців конкурсу «Меценат року». У номінації «Дружба без кордонів» перемогу здобула компанія «Теленор» в обличчі президента п. Тронда Мое, що є давнім другом гімназії.

Докладніше…

Сузір'я початкової школи

У грудні відбулися концерти талановитої малечі у початкових класах. Спочатку перед батьками виступали учні паралелі 3-х класів, потім звітува- ли другі і четверті класи. 

Докладніше…

Вечорниці на Андрія

13 грудня православні християни відзначали день на честь святого апостола Андрія Первозваного. Напередодні у 2-Д класі відбулись «Андріївські вечорниці». Діти разом зі своїми батьками із задоволенням поринули у минуле: пригадали народні звичаї, традиції, забави.

Докладніше…

Кіруна зустрічає киян

З 9 по 14 грудня відбулася подорож учнів Скандинавської гімназії до  найпів- нічнішого міста Швеції Кіруна, де знаходиться наша партнерська школа Hogalingskolan. Відвідуючи це місто, в учнів була можливість побачити шахту, де добувається залізна руда, готель, побудований зі снігу та льоду, Інститут космічної фізики, виступити на традиційному святі Святої Люсії.

Докладніше …

Санта Люсія в Україні

13 грудня у гімназії відбувається традиційне шведське свято Святої Люсії. Учнів нашого закладу запросили відразу до двох місць – посольства Швеції та Sony Ericsson,  де гімназисти взяли участь у чудовому дійстві.

Докладніше …

Другі інтелектуальні ігри "Сканді-ерудит"
серед учнів 7-х класів

25 листопада відбувся фінал інтелектуальних ігор "Сканді-ерудит", у якому взяли участь переможці відбіркового туру Бодров Сергій, Кіндзер Мар’ян, Котвицька Ліза, Вершиніна Олександра, Данченко Поліна.

Докладніше …

Вісті з бібліотеки

З 10 по 25 листопада Учнівське самоврядування гімназії та шкільна бібліотека проводили акцію "Подаруй улюблену книгу бібліотеці". Бібліотечний фонд поповнився різноманітною літературою: казками Андерсена, Пушкіна, енциклопедіями, словниками, творами українських та зарубіжних письменників, фантастичними та пригодницькими романами.

Докладніше …

Осінній бал

26 листопада відбулося чудове свято у 3-Б класі.
Господиня Осінь розіслала запрошення у чарівну країну творчості та фантазії 3-Б кл. На гостей очікували цікаві зустрічі з героями осінніх казок, несподіваний дощик та танець з парасольками, ніжний осінній вальс. Гарячі серця дружного колективу з ніжністю об’єдналися в журливих осінніх піснях.

Детальніше…

Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

19 листопада у Скандинавській гімназії відбувся Всеукраїнський урок пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. У кожному класі були проведені різноманітні за формами виховні заходи, а саме: уроки-реквієми, уроки-плачі, уроки-спогади, уроки-диспути.

 

Докладніше …


 

Норвезька Кронпринцеса Метте-Маріт відвідала гімназію

Її Королівська Високість Метте-Маріт, Кронпринцеса  Норвегії, 22 жовтня відвідала Скандинавську гімназію. До Києва вона прибула як спеціальний посол ООН і повинна була відвідати організації, які займаються ВІЛ/СНІД-інфікованими. Не зважаючи на хворобу, принцеса із задоволенням приїхала до наших учнів. Протягом двох годин Метте-Маріт ознайомилася із гімназією, побувала на уроці норвезької мови, подивилася концерт та обговорила із старшокласниками найбільш важливі проблеми, які постають перед молоддю.

Детальніше...


 

Посвята у першокласники

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 21 жовтня відбулося традиційне свято для молодших гімназистів – "Посвята у першокласники".

Докладніше…

Фінсько-українська виставка

З 10 по 12 жовтня 2008 року учні нашої гімназії взяли участь у фінсько-українській виставці дитячих робіт "Чарівні казки", яка відбулася за підтримками Посольства Фінляндії в Україні та художньої студії "Маленький принц".

Докладніше…

Семінар освітян трьох країн

На початку жовтня відбувся семінар директорів шкіл та вчителів німецької мови Німеччини, Росії та України з теми захисту прав дітей та створення спільних проектів між учнями іноземних шкіл. Перша зустріч пройшла у квітні  2008 року в Берліні, де взяла участь директор Скандинавської  гімназії Тетяна Пушкарьова.
4 жовтня до гімназії завітали учасники семінару – освітяни з Берліну, Гамбурга, Вісбадена, Новосибірська, Хабаровська, Петрозаводська, Оренбурга, Луганська, Дніпропетровська, Миколаєва, Сум, Полтави.

Докладніше…

Здрастуй, Векхьо

Згідно з угодою про співробітництво між Katedralskolan (м. Векхьо Швеція) та Скандинавською гімназією у вересні цього навчального року, відбувся обмін учнями. З 19 по 27 вересня учні 10-11-х класів перебували у сім’ях своїх друзів зі Швеції. Також ми мали нагоду відвідати чудовий Берлін та неперевершений Копенгаген, ознайомитися з історією та культурою цих міст.

Докладніше…

Осло зустрічає гімназистів

Учнівська делегація дітей 6-Б та 7-Б класу, що вивчають норвезьку мову, мали чудову нагоду з 12 по 17 вересня відвідати столицю Норвегії – місто Осло. За фінансової підтримки всесвітньо відомої компанії Telenor довгоочікувана подорож здійснилася.

Докладніше…

Нові друзі гімназії

Уже стало традицією Скандинавської гімназії зустрічати у своїх стінах школярів з інших країн. З 7 по 12 вересня ми приймали 30 учнів із Катедралсколе м. Векшо, що у Швеції.

Докладніше…

Шведські бізнесмени в гімназії

5 вересня відбулася зустріч представників Swedish Ukrainian Business Club із учнями Скандинавської гімназії. Метою цього зібрання було ознайомлення бізнесменів ? представників шведських підприємств в Україні – з нашим навчальним закладом.

Докладніше…

З Днем Знань!

Першого вересня відчинила двері Скандинавська гімназія, щоб зустріти своїх учнів у новому навчальному році. На шкільному стадіоні відбулося урочисте свято до Дня Знань.

Докладніше…

Свято Останнього дзвоника

Традиційним святом Останнього дзвоника закінчили навчальний рік учні Скандинавської гімназії. Цей урочистий захід зібрав усю дружню родину вчителів, учнів, батьків. Радість та смуток переповнювали серця випускників, учнів 9-х та 11-х класів, адже попереду випускні іспити та випробування до вищих навчальних закладів.

Докладніше…

Шведські освітяни в гімназії

29 травня гімназію відвідали представники освіти Південної Швеції у складі 9 чоловік. Разом із насиченими зустрічами у Головному управлінні освіти м. Києва та Міністерстві освіти України гості радо завітали до Скандинавської гімназії.

Докладніше…

Захист прав дитини – обов'язок країни

28 травня 2008 р. у Скандинавській гімназії відбулася презентація Міжнародного науково-дослідницького проекту "Захист прав дитини – обов'язок країни".

Докладніше…

Фанфари "Північного сяйва"

Ось уже другий рік поспіль звучать чарівні фанфари "Північного сяйва". Цей фестиваль стає доброю традицією нашого закладу. Різнобарв’я костюмів, наявність великої кількості театральних вистав на скандинавську тематику, національні танці та пісні мали неймовірний успіх у глядачів.

Докладніше…

Віват, гімназисти!

21 травня 2008 року в актовій залі гімназії відбулося щорічне нагородження призерів та переможців II (районного) етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад й І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Докладніше…

Модель ООН: Київ - 2008

З 16 по 18 травня в Києві проходила регіональна конференція старшокласників "Модель ООН: Київ-2008". В цьому заході брали участь делегації від 28 учбових закладів України. Однією з найкращих учасників була команда Скандинавської гімназії.

Докладніше...

Солодкий День Європи

У нашiй гiмназii вже стало традицiйним святкування Дня Європи.

В цьому році був проведений конкурс "Солодка Європа". Адже через традиції народу можна дізнатися про історію та культуру країни. А дізнаватися про країну через національні солодощі ще й смачно!

Докладніше…

Дні Європи в Києві

11 травня на Хрещатику наші гімназисти брали участь у святкуванні Дня Європи в Україні. Наші учні підготували цікавий виступ про Данію.

Докладніше…

Фестиваль іноземних мов

У травні  у Скандинавській гімназії відбувся фестиваль іноземних мов. Під час фестивалю діти демонстрували свої знання з усіх іноземних мов, що вивчаються у гімназії. Були проведені різноманітні, цікаві нестандарті уроки, конкурси, брейн-ринги, країнознавчі вікторини та вистави.

Докладніше…

Парад ветеранів

9 травня, у святковий День Перемоги, на центральній вулиці Києва учні Скандинавської гімназії разом із старшокласниками Дарницького району взяли участь у відзначенні свята на Хрещатику.

Докладніше…

Київ зустрічає Кіруну

З  4 по 8 травня Скандинавська гімназія зустріла партнерську школу зі Швеції, з північного міста Кіруна. Учні зі Швеції одразу потоваришували з гімназистами. Наші учні радо приймали в своїх сім’ях шведських однолітків.

Докладніше…

Зустріч ветеранів

Усе далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя. У травневі, пам’ятні для кожного слов’янина дні, наша гімназія зустрічала ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Докладніше…

Фестиваль естетичного та фізичного виховання

Вже традиційними в нашій гімназії стали фестивалі, на яких у цікавій і доступній формі діти дізнаються багато нового, вчаться спілкуватися, поглиблюють свої знання, розвивають інтерес до вивчених предметів. Ось і в квітні пройшов фестиваль естетичного та фізичного виховання. 

Докладніше…

Великодні дзвони

Вже багато століть щовесни приходить до нас велике свято, величний день – Великдень, чи Воскресіння Христове.

Учні початкових класів Скандинавської гімназії 24 квітня взяли участь у конкурсі шкільних писанкарів «Котилося яєчко». А школярі 2-В класу підготували виставу-презентацію "Свято писанки".

Докладніше…

Свято букваря

За декілька днів, з 23 по 25 квітня, в гімназії промайнув калейдоскоп свят в перших класах. Минуло вісім місяців від того дня, як діти прийшли до школи. За цей час школярі навчилися добре читати і писати.

Докладніше…

Турнір лідерів

18 квітня у Скандинавській гімназії відбувся фінальний тур районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування "Я – лідер. За мною майбутнє". У фіналі брали участь сім лідерів Дарницького району.

Докладніше…

Виставка-презентація туристичних компаній Ukrainian International Travel and Tourism Exhibition

26-28 березня 2008 року у м.Києві відбулася виставка-презентація туристичних компаній Ukrainian International Travel and Tourism Exhibition на базі міжнародного виставкового центру.

Детальніше…

Підсумки конкурсу-огляду навчальних кабінетів

25 лютого у гімназії було проведено конкурс-огляд навчальних кабінетів "Кращий кабінет-2008", в якому були представлені кабінети у трьох номінаціях: "Кращий кабінет початкової школи", "Кращий кабінет іноземної мови" та "Кращий кабінет старшої школи".

Детальніше…

З Днем народження, гімназіє!

24 січня відбулося традиційне свято – День народження гімназії. Нам виповнилося 3 роки!
До участі у святкуванні долучилися усі гімназисти.

Детальніше…

Науково-практичний семінар

25 січня 2008р. до гімназії завітали гості – директори навчальних закладів міста Черкаси.
Під час  проведення семінару освітяни обговорили шляхи моделювання управлінсько-педагогічної діяльності гімназії в умовах її становлення і розвитку.

Детальніше…

Вітання з Норвегії

17 січня Скандинавську гімназію відвідали посол Королівства Норвегії Олав Берстад та президент компанії Telenor Тронд Мое, які привітали учнів, що вивчають норвезьку мову, з Новорічними святами.

Детальніше…

Зустріч з колегами

15 січня 2008 р. гімназія зустрічала представників територіальної профспілкової організації працівників освіти та науки Сєвєрного округу м. Москви.

Детальніше…