Конкурси

Конкурси

Традиційними в початковій школі стали: фестиваль початкової школи, декада майстерності досвідчених вчителів, конкурс вчителів на краще методичне забезпечення і оформлення класу, конкурс  серед учнів «Кращий зошит місяця», «Турнір з Каліграфії», «Посвята в першокласники», робота учнів 4-х класів над проектом «Подорож до Скандинавії», випуск газети «Скандік» тощо.

Учні четвертих класів беруть участь у щорічній пошуковій роботі та проведенні свята «Подорож  до Скандинавії». Готуючись до вивчення мов скандинавських країн, діти знайомляться з  народними звичаями, обрядами, культурною спадщиною народів Фінляндії, Норвегії, Швеції та Данії.

З метою мотивації учнів до дотримання норм каліграфічного письма, охайного ведення зошитів серед учнів 2-4-х класів традиційно проводиться щомісячний конкурс «Найкращий зошит». Переможці отримують обгортку з написом «Переможець конкурсу». На обгортці зошита друкується вірш про зошит, що складають учні гімназії.

Учні 3-4-х класів, які досконало оволодівають навичками письма, змагаються у традиційному турнірі з каліграфії. Переможці здобувають звання «Леді Каліграфія» та «Лицар Каліграфії», отримують подарунки.