ГоловнаОлімпійський тиждень

Олімпійський тиждень, який проводиться традиційно у вересні,  відзначився цікавими заходами, під час яких вчителі фізичної культури  та класні керівники пропагували здоровий спосіб життя та залучали дітей до занять фізичною культурою і спортом.
На уроках школярі ознайомлювалися з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, а учні початкової школи створювали малюнки на асфальті "Піктограми олімпійських видів спорту",  брали участь у рухливих іграх  та естафетах.Тиждень освіти дорослих

Як ми чекали на це дійство! Після тривалого дистанційного навчання зустрітися разом з учителями, батьками, учнями, а тим більше під час Тижня освіти дорослих!  З початку вересня в гімназії триває надзвичайний проєкт «Освіта дорослих: рецепти успіху», під час якого в кожному  класі відбулися уроки, що провели батьки, розповідаючи про свої досягнення в різних галузях науки і сферах життя,  з метою мотивації  до навчання впродовж життя, розповідаючи про свої кар’єрні успіхи та невдачі, перемоги та поразки.З початком навчального року!

Дорогі учні, педагоги, батьки!  Вітаємо всю Скандинавську родину з Днем Знань – святом змін, позитивного розвитку, пізнання нового й невідомого! Нехай цей рік відкриє перед учнями нові горизонти можливостей, вчителів надихає успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.  Попереду новий навчальний рік – рік нових сподівань, сміливих планів, яскравих звершень. Нехай він несе добрий настрій і здоров’я у кожну родину!