ГоловнаДопомога військовим

Протягом тижня гімназисти долучилися до благодійної акції. На звернення наших батьків-волонтерів учні зібрали подарунки для військових: солодощі, каву, чай, мед, засоби особистої гігієни. Також школярі передали малюнки та листи для наших воїнів, які знаходяться в зоні бойових дій. Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до нашої акції!


До 150-річчя Лесі Українки

За сміливість думки й глибину поглядів Лесю Українку в різний час називали по-різному.
Але змістовним, влучним і доречним завжди було її слово. 25 лютого урочисто-пронизливо звучало воно в Скандинавській гімназії в радіогазеті "Світле безсмертя Лесі Українки", конкурсі читців поезій, літературних годинах, журналах, калейдоскопах, бесідах, заочних мандрівках, віртуальних екскурсіях та візуалізувалося в учнівських стіннівках, плакатах, творчих роботах.


Міжнародний день рідної мови

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови в гімназії проводяться різні філологічні заходи, щоб ще раз долучитися до материнської мови, найкращої, найріднішої, наймилозвучнішої. Ранок розпочався радіогазетою "Єдиний скарб у тебе - рідна мова", а продовжився мовними  вікторинами, турнірами, мінідиктантами, граматичними хвилинками, фразеологічним калейдоскопом.
У бібліотеці розмістилася книжкова виставка
"Співуча,калинова - наша українська мова".
Шануймо, плекаймо, спілкуймося рідною мовою!


До Дня Героїв Небесної Сотні

19 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні учні гімназії вшановували учасників Революції гідності. Розпочався ранок радіогазетою, під час якої учнівське самоврядування оголосило Хвилину мовчання за загиблими героями Майдану. 4-6 класи провели "інформаційні хвилинки". Вчителі розповідали школярам про революційні події 2013-2014 років й про  тих, кого називають "Небесною Сотнею". Уроки історії у 7-9 класах відбувалися біля фотовиставки, присвяченої буремним подіям лютого 2014 року. Дітям розповідали про героїв, що відстояли нашу честь та гідність.


Вітаємо учасників наших іменин!

Дякуємо всім учням гімназії, які долучилися до святкування Дня народження гімназії! Журі в складі представників учнівського самоврядування, педагогів та батьків переглянуло відеоролики наших гімназистів: презентації колективів п’ятикласників, екологічні проєкти  «Ми рятуємо планету» від учнів 6-х класів, патріотичні виступи «Ми українці! Україна - це я!» сьомої паралелі, закордонний фест «Подорожуючи світом» восьмикласників.


Екологічний проєкт

Щороку 2 лютого весь світ відзначає День водно-болотних угідь, аби ще раз нагадати представникам влади та бізнесу, що їхня втрата — одна з найбільших загроз для існування не тільки рік та водойм, але й, без перебільшення, усього людства. У цьому році Скандинавська гімназія разом з представниками екопарку «Осокорки» долучилася до відзначення цієї важливої події.


З Днем народження, гімназіє!

Дорога скандинавська родино!
Вітаємо всіх з Днем народження гімназії!
Шістнадцять років поспіль наш навчальний заклад сміливо й наполегливо крокує освітянською нивою столиці. У цей урочистий день бажаємо нашій гімназії подальшого процвітання!
Нехай кожен учень зможе себе проявити й домогтися високих результатів, а наші вчителі неодмінно зможуть надати необхідні знання, добрі поради й настанови. Нехай кожен день, проведений у гімназії, для всіх буде успішним, веселим і насиченим!


До уваги учнів та батьків!

      Зимові канікули –  з 25 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року.

      Початок занять ІІ семестру  з 11 січня 2021 року в дистанційному форматі на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених на території України ( Постанова КМУ від 09.12.2020 № 1236).

      Навчальні заняття будуть відбуватися:
- для учнів 1-4 класів – на освітній платформі «Єдина школа»;
- для учнів 5-11 класів  – на освітній платформі G  Suite  згідно з новим розкладом уроків;
- онлайн-уроки проводитимуться також з використанням програм  як Google Meet, так і Zoom.

      Розклад уроків на ІІ семестр буде розміщено на зазначених  платформах  та доведений класними керівниками до відома учнів та батьків.

      Розклад дзвінків залишається незмінним.

      На допомогу учням працює «Всеукраїнська школа онлайн»: https://www.youtube.com/playlist?list=PLFVSJgZgf7h_9ivp4cNd_5sTDxH0NZlzj  


Молодь обирає здоров’я

Вітаємо команду "Енергія" Скандинавської гімназії, яка посіла ІІІ місце в районному дистанційному фестивалі-конкурсі " Молодь обирає здоров'я". Бажаємо команді нових здобутків  та творчих успіхів у  подальших змаганнях.
.
Smart City School Hackathon

15 - 18 грудня у стінах Smart City Hub розпочався дитячий хакатон Smart City School Hackathon у рамках реалізації проєкту Громадського бюджету-2020 міста Києва.
Команди Скандинавської гімназії не могли пропустити цей захід й активно беруть участь. Це «Кріспі-Мюслі» (старша ліга, Дацюк Володимир та Стрілецька Марія), «Кіберпунк», «Міміносики» (молодша ліга, Толстікова Софія та Гончаров Ярослав).


Фестиваль «Скандиманія»

А ви знаєте, що таке "Скандиманія"? Це наш фестиваль мов північних країн, який традиційно триває в гімназії у грудні. Усі школярі, що вивчають скандинавські мови, долучаються до його проведення.  Так, гімназисти 5-Б, 6-Б, 7-Б та 8-Б класів разом зі своїми вчителями Мригою М.А. та Шаповаленко В.С. стали учасниками багатьох заходів: вікторин, пісенних конкурсів та літературних читань. А до найменших учнів -    1-Б класу - в гості завітали тролі із самої Норвегії!


До Дня незалежності Фінляндії

Щорічно 6 грудня відзначається найбільше свято Фінляндії - День незалежності. Саме в цей день у 1917 році фінський парламент проголосував за Декларацію незалежності. Наші школярі вітають усіх зі святом й передають поздоровлення у відео.


Модель ООН: Сканді - 2020

Довгоочікувана й найбільш цікава подія року відбулася! Хоча пандемія й внесла свої корективи, але навіть у форматі онлайн регіональна конференція старшокласників "Модель ООН: Сканді - 2020" вкотре довела, що ця гра - не просто хобі, а стиль життя для сучасної креативної молоді, яка цікавиться не тільки глобальною політикою, але й усім світовим порядком у цілому.


Сортуємо сміття правильно!

Скандинавська гімназія разом із Kyiv Smart City School та компанією «Екосток» розпочинає довгоочікуваний проєкт з правильного використання  сміття. Три спеціальних екозони з розподільними контейнерами для паперу, пластику та кришечок організовано на блоках старшої, початкової школи та біля їдальні.  Вчимося разом сортувати сміття й робити нашу планету чистішою!


Today Thanksgiving day- hooray!

День подяки зазвичай святкують в Америці та Канаді. Своїм корінням це свято сягає далекого 1620 року, коли до берегів Америки приплив англійський корабель Mayflower з британськими пілігримами. Перша зима для них була суворою та важкою. Завдяки індіанцям, які навчили поселенців вирощувати боби, кукурудзу, гарбузи та інші культури, вони зібрали щедрий врожай та влаштували величезне свято в знак подяки. З тих часів День подяки традиційно відзначається й дотепер.


Фестиваль природничо-математичних дисциплін

16 листопада стартував традиційний фестиваль природничо-математичних дисциплін. Цього року він проходив під гаслом «Scientia Vinces. - Наукою переможемо».  Саме наука має  стати потужною зброєю у відповідь на виклики сучасного світу.
Учні 10-их класів візуалізували інформацію та інтегрували її в інфографіки, які було розміщено при вході в гімназію. Паралель 8-х класів під час проблемно-пошукового уроку «Віруси у житті & комп’ютері» оцінили значущість  і роль інформатики в сучасному динамічному житті.


До Дня Гідності та Свободи

21 листопада кожного року Україна відзначає День Гідності та   Свободи.  107 героїв, що загинули в боротьбі проти диктатури, назвали Небесною Сотнею. Усім їм було посмертно присвоєно звання Героя України!   Учні 8—11 класів Скандинавської гімназії на уроках згадали про ці трагічні події і вшанували пам'ять героїв.


День народження Астрід Ліндгрен

14 листопада весь світ святкує 113 років від дня народження Астрід Ліндгрен - шведської дитячої письменниці, творця відомих вже не  одному поколінню  дітей та дорослих Пеппі  Довгоїпанчохи та Карлсона  на даху. Напередодні цієї події учні Скандинавської гімназії, що вивчають шведську мову, підготували багато різних проєктів, присвячених життю та творчості Астрід Ліндгрен.


День української писемності та мови

Не диктантом єдиним День української писемності та мови відзначають гімназисти Скандинавської. Ранок розпочався традиційною радіогазетою "Сторінками української писемності". Також філологи підготували й провели мовні конкурси,  лінгвістичні ігри, інформаційні вісники, інтелектуальні ігри, мовні вікторини. А в бібліотеці учні мали змогу ознайомитися з книжкової виставкою.


Happy Halloween!

“Happy Halloween!”, “Trick or Treat!” -саме так учні вітали один одного після осінніх канікул. Початок навчання співпав з традиційним проведенням Halloween Party. Святкові костюми, пісні, цікаві ігри, тематична лексика створили чудовий настрій і позитивні емоції у школярів.


День гарбуза

Традиційний День гарбуза в гімназії вирішили провести в останній день перед канікулами. Біля фотозони, чудово оформленої учнями сьомих класів, мали можливість побувати всі охочі. Приємне завершення першої чверті навчального року! Бажаємо всім гарбузових осінніх канікул!


З Днем захисника України!

Напередодні свята шкільний ранок  розпочався радіогазетою "Ми - нащадки козацького роду, а гімназисти 8-Д,Є класів узяли участь в уроках-презентаціях про легендарну Марусю Чурай  та її пісню "Засвіт встали козаченьки". Також підготували інформаційний вісник про захисників нашої країни учні 7, 11класів. Традиційно розповідає історію козацтва книжкова виставка в бібліотеці «Ми - козаки, ми -  гордість України».


Модель ООНСканді Юніор-2020

03 жовтня  відбулася VI регіональна науково- практична конференція Модель ООНСканді Юніор - 2020, темою якої  стало  “Екологічне майбутнє спільними зусиллями”. Під час Моделі працювали чотири комітети, а саме
°Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) — консолідація світової спільноти у боротьбі із негативним впливом погіршення екологічної ситуації на здоров'я людини.


З Днем учителя!

Від щирого серця вітаємо колектив Скандинавської гімназії з чудовим святом, яке символізує мудрість, доброту та людяність! Міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, дорогі освітяни! Нехай цьогорічний День учителя принесе щастя, благополуччя, гарний настрій у кожну родину!


«Увага! Діти на дорозі!»

У гімназії відбувся традиційний  місячник "Увага, діти на дорозі!". Учні початкових класів разом із учителями та вихователями розробили карти-маршрути найбезпечнішого руху від дому  до школи. Були проведені виховні години, вікторини, виставки малюнків "Безпечна дорога".


З початком навчального року!
Дорогі друзі! Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.Шановні учні та батьки!

      Скандинавська гімназія розпочинає новий навчальний рік 
з 1 вересня в умовах адаптивного карантину.
Освітній процес буде організовано згідно з рекомендаціями 
МОН України (лист № 1/9-420 від 05.08.20р.) та 
МОЗ України (постанова Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.20р.)