Структура

Структура

Структура навчального закладу включає в себе школи І-ІІІ ступенів:

  • початкова  школа (спеціалізовані 1-4 класи з поглибленим вивченням англійської мови);
  • основна школа (5-9 класи): поглиблене вивчення англійської мови, другої іноземної мови (данська, норвезька, фінська, шведська, німецька), російської мови та спецкурсів;
  • старша школа (10-11 класи): профільне вивчення предметів гуманітарного циклу, додаткові предмети та спецкурси, факультативні та індивідуальні заняття (англійська література, технічний переклад, країнознавство Великої Британії, історія та культура скандинавських країн, російська мова, "Київський вальс").

 

При вивченні окремих предметів у гімназії для посилення індивідуальної роботи з учнями запроваджується поділ класів на групи: при поглибленому вивченні української, іноземних мов (англійської, німецької, скандинавських), інформатики.

Мова навчання в усіх класах українська.

Режим роботи гімназії – п'ятиденний.

Станом на 01.09.2014р. кількість учнів у закладі становить 1562 чол.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2002 р. № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», розпорядження голови Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації «Про порядок обліку дітей дошкільного та шкільного віку», з метою своєчасної і належної організації обліку дітей дошкільного та шкільного віку за гімназією закріплено певний мікрорайон.

Територія обслуговування Скандинавською гімназією:

  • вул. Гмирі № 1/2, 1-А/4, 1-Б/6, 3, 5, 5-а, 9, 9-а, 9-б, 9-в, 11, 13,15, 15-а,
  • пр. Григоренка № 36, 36-а, 38, 38-а;
  • вул. Гришка № 8, 8-А, 8-Б, 9, 10;

 

Структура навчального закладу