З початком навчального року
З початком нового навчального року!
Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Вітаємо вас із Днем Знань і початком нового навчального року! Бажаємо вам міцного здоров’я, радості і натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах! Гімназисти, будьте сміливими, допитливими і наполегливими у досягненні своєї мети, не зупиняйтеся на дорозі знань, адже вона дедалі цікавіша і по-справжньому нескінченна!
Зі святом!
![](/images/golovna-2018-2019/1-veresnya/11.jpg)
![](/images/golovna-2018-2019/1-veresnya/22.jpg)
![](/images/golovna-2018-2019/1-veresnya/33.jpg)
![](/images/golovna-2018-2019/1-veresnya/44.jpg)
![](/images/golovna-2018-2019/1-veresnya/55.jpg)