Діяльність органів учнівського самоврядування

Діяльність органів учнівського самоврядування

Сьогодні учнівське самоврядування Скандинавської гімназії "ВІКІНГ" можна розглядати як форму творчої співпраці вчителів і учнів, як спосіб виявлення організаторських та виконавських здібностей і можливостей учнів у різних видах діяльності, спілкування та відносин, як один із методів формування в колективі громадської думки та вироблення управлінських навичок і вмінь.

Для старшокласників дуже важливо привчатися до прийняття самостійних рішень. І в цьому допомагає налагоджена робота в органах учнівського самоврядування. Завдяки активній участі в організації гімназійного життя формуються такі якості, як відповідальність, самостійність, прагнення до творчості та виявлення ініціативи.

У цьому навчальному році учнівське самоврядування Скандинавської гімназії брало активну участь у різноманітних за напрямками акціях, конкурсах, змаганнях, концертах.

Слід зазначити, що достатньо активно працювали усі міністерства. Міністерство Науки брало участь в організації та проведенні Дня рідної мови, із запросинами вчителів з усіх освітніх закладів Дарницького району та обов’язково науковців-філологів, діячів культури і мистецтва.

7 грудня до учнів 4-5 класів завітав український поет і прозаїк Олесь Ільченко. Учнівське самоврядування разом із бібліотекарем Бєляєвою С.П. організовувало зустріч дітей з літератором нових казок. Письменник цікаво розповів про життя персонажів, заохочуючи дітей до самостійного читання художніх творів.

Самоврядуванці взяли участь у щорічному святі нагородження переможців районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Соціально-правове міністерство регулярно проводило перевірку шкільної форми, проводило міні-лекції з правових питань для школярів молодшої школи, організувало конкурс творів "Освічена людина – вихована людина", провело акцію "Краща новорічна іграшка". Міністерством Добра було проведено виставку малюнків учнів початкових класів "Посмішка врятує світ", проводилася навчально-пізнавальна вікторина "Бережи здоров'я"; тиждень ввічливості; Стало гарною традицією запрошувати ветеранів Великої Вітчизняної війни напередодні Дня Захисника Вітчизни на зустріч з нашими гімназистами. Цей рік також не став виключенням, і до нас завітали ветерани і колишні в’язні нацизму Слєсарева Н.І., Лихобабін А.І., Мартиш В.І., Корнійчук Т.О., Мартиш Т.М., Кондрацький А.А., Слєсарев О.О.

Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни

Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни

Представники учнівського самоврядування, зокрема міністерства Дозвілля , брали участь в організації та проведенні усіх шкільних заходів та концертів, серед яких: День народження гімназії, фестиваль "Північне сяйво", новорічні свята, діалог держав, традиційні лінійки тощо.

Виступ учнів на фестивалі "Північне сяйво"

Виступ учнів на фестивалі "Північне сяйво"

Одним із пріоритетних напрямків у Скандинавській гімназії є спортивно-оздоровчий. У цьому році міністерством Спорту було проведено як ніколи багато спортивних змагань для учнів гімназії. Це й змагання з футболу, волейболу, тенісу, баскетболу, шашок. На першості міста з футболу "Шкіряний м’яч" команда Скандинавської гімназії посіла І місце.

Переможці Київського міського турніру з футболу

Переможці міського турніру з футболу

Весняними канікулами у Скандинавській гімназії спільно з Дитячою громадською організацією "Оболонь – Гросмейстер" відбувся ХХ Міжнародний шаховий фестиваль "Київська весна – 2011". Протягом тижня дорослі і діти з різних країн і регіонів України змагалися у відповідних до віку турнірах. Учні гімназії також взяли участь у змаганнях.

ХХ Міжнародний шаховий фестиваль "Київська весна – 2011" ХХ Міжнародний шаховий фестиваль "Київська весна – 2011"

ХХ Міжнародний шаховий фестиваль "Київська весна – 2011"

Цей фестиваль відбувається традиційно у Києві, але в гімназії проводився уперше. Метою заходу стала популяризація гри у шахи, підвищення кваліфікації шахістів, налагодження дружніх стосунків.

Журналістський колектив Прес-центру брав активну участь у розробці матеріалів для шкільної газети "Сканді-таймс", яка є своєрідним літописом гімназії. Вона відтворює те, чим живе гімназія: її проблеми, досягнення, свята, будні.

<< Назад