Правила приймання

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ ДІТЕЙ ДО ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ 

СКАНДИНАВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ 

 Умови приймання учнів до Скандинавської гімназії розроблені на основі Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. № 389 та зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 04.07.2003 р. № 547/7868 та Статуту гімназії.
 Приймання учнів до 1-х (спеціалізованих) класів з поглибленим вивченням англійської мови, що входять до складу гімназії, здійснюється на основі конкурсного відбору.
 Батьки, діти яких вступають до 1-х класів, подають: 
  • заяву;
  • копію свідоцтва про народження;
  • медичну картку дитини.
Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу, проводиться з 03 квітня 2017 року в формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.
Співбесіда з дитиною включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до навчального плану гімназії. Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи (психологічними службами), та затверджує директор гімназії за погодженням з управлінням освіти.
У гімназії не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.
Чисельність педагогічної комісії, що здійснює співбесіду з дитиною, складається з трьох осіб:вчителя, психолога, логопеда. 
Тривалість співбесіди – до 30 хвилин.
До уваги батьків!

У першу чергу на співбесіду будуть запрошені діти, що проживають на території, прилеглій до гімназії ( вул.Б.Гмирі №№ ½, 1-а/4, 1-б/6, 3, 5, 5-а, 9, 9-а.9-б,9-в, 11, 13, 15, 15-а, 17; пр.Григоренка №№ 36,36-а,38,38-а; вул.Гришка №№ 8, 8-а, 8-б, 9, 10), а також діти, старші брати і сестри яких навчаються  в Скандинавській гімназії. 
 Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася у мікрорайоні, у зв’язку з перевантаженістю навчального закладу.

 При виборі класу навчання (А, Б, В, Г, Д) батькам варто врахувати наступне. 
   Вивчення скандинавських мов (друга іноземна) відбувається з 5 класу у такому порядку:
·                 5-А клас – данська мова;
·                 5-Б клас – норвезька мова;
·                 5-В клас – фінська мова;
·                 5-Г клас – шведська мова.
·                 5-Д клас – шведська/німецька

Рішення щодо вивчення німецької мови приймається адміністрацією.

Навчальний план для 1-х класів

 

Навчальні предмети

Кількість годинна тиждень

Українська мова (навчання грамоти)

8

Англійська мова

3

Математика

4

Природознавство

2

Музика

0,5

Образотворче мистецтво

0,5

Трудове навчання

1

Фізична культура

2

Хореографія

1

Основи здоров’я

1

 


Для удосконалення навчально-виховного процесу в 1 класах рішенням педагогічної ради змінено графік роботи вихователів ГПД, які   працюють разом із вчителем з 8.15 до 15.00.
На виконання Указу Президента «Про шкільну форму» у Скандинавській гімназії є обов’язковою для учнів шкільна форма визначеного  зразка:
 ·  для дівчаток – темно-синій піджак, темно-синя спідниця або сарафан;
 · для хлопчиків – темно-синій піджак, чорні брюки.

  У початкових класах впроваджена спортивна форма встановленого зразка.