Конкурс «Швидкочитання»

21 листопада серед учнів початкової школи було проведено конкурс із швидкочитання. Такий інтелектуальний вид змагань допомагає виробленню вмінь швидко й ефективно сприймати, переробляти й накопичувати інформацію дітьми.

«Ці добрі люди й гадки не мають, скільки праці й часу треба витратити, щоб навчитися читати.  У мене на це пішло 80 років, і все ще не вважаю, що повністю досяг мети», — сказав колись великий Гете.

Дослідження показали, що на сьогоднішній день між швидкістю читання і успішністю учнів існує тісний зв’язок. Саме учні, які швидко читають, навчаються краще. Але це відбувається при умові докладного і правильного переказу тексту.

За ініціативи Фонду розвитку інтелектуальних здібностей Молодіжної громадської організації «Галактика» започатковано Київський міський учнівський конкурс з швидкочитання. Мета  конкурсу: підвищити рівень читацької культури та розвиток інтересу сучасного учня до інтелектуальних видів спорту. Основним завданням конкурсу є формування та поглиблення думки про прочитане,  здатність концентрувати увагу учнів.

Конкурсанти і переможці 3-4 класів початкової школи були нагороджені грамотами. Шурута Катерина, учениця 4-Б класу (вчитель Марчук С.Л.), взяла участь у ІІ (районному) етапі Конкурсу.

Вітаємо переможців:

3 класи

І місце – Кобець Антон, учень 3-Д класу (вчитель Ящук Т.Л.);
ІІ місце – Савосто Катерина, учениця 3-В класу (вчитель Біляченко О.В.);
ІІІ місце – Дорохіна Владислава, учениця 3-Г класу (вчитель Отрошенко Н.М.).

4 класи

І місце – Шурута Катерина, учениця 4-Б класу (вчитель Марчук С.Л.);
ІІ місце – Димова Софія, учениця 4-В класу (вчитель Штиль Л.П.);
ІІІ місце – Хандельди Олексій, учень 4-А класу (вчитель Вороніна І.А.);
                  Корчинська Валерія, учениця 4-Г класу (вчитель Знаєнко Г.Ю.).

Конкурс «Швидкочитання»

Конкурс «Швидкочитання»

<< Назад