Хай дитина знає кожна – гратися з вогнем не можна!

З 10 вересня в гімназії стартував Тиждень безпеки життєдіяльності. В усіх класах відбулися виховні години та бесіди з питань запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. У 4-А класі 13 вересня проводився відкритий урок «Хай дитина знає кожна – гратися з вогнем не можна». Діти підійшли до розкриття теми, як завжди, творчо.

Клас розділився на п’ять груп, кожна з яких по-своєму розкривала присутнім важливість цієї теми. „Поети” та „Актори” професійно декламували вірші та перевтілювались у різних героїв, доводячи, наскільки важливе питання розглядається. Команда „Мислителів” вправно склала список правил протипожежної безпеки. „Інтелектуали” розважали гостей загадками та жартами, а „Казкарі” полонили увагу справжньою театральною виставою, в якій пустотливі „козенята” бавились сірниками, внаслідок чого довелось викликати „справжніх” пожежних.

Варто зазначити, що тема протипожежної безпеки дуже важлива та актуальна для школярів будь-якого віку. Саме тому учні 4-А зібралися в агітбригаду, щоб заходячи до кожного класу, застерегти та нагадати про необхідне відповідальне ставлення до вогню. Сподіваємось, що такий крок сприятиме загостренню дитячої уваги на протипожежній тематиці.

Хай дитина знає кожна – гратися з вогнем не можна!

З 10 вересня в гімназії стартував Тиждень безпеки життєдіяльності

Скандинавська гімназія

Скандинавська гімназія, Київ

З 10 вересня в гімназії стартував Тиждень безпеки життєдіяльності

<< Назад