Психолого-педагогічний консиліум

     23 листопада в гімназії під керівництвом директора, кандидата педагогічних наук Пушкарьової Т.Е. відбувся психолого-педагогічний консиліум: «Проблеми наступності навчання та адаптації п`ятикласників». Його учасниками стали вчителі початкової школи, класні керівники 5-х класів, вчителі-предметники, психолог гімназії Главник О.П.
    Метою зустрічі педагогів було своєчасне коригування процесу адаптації, обмін досвідом вчителів початкової й основної школи, практичних психологів.
     У своїх виступах класні керівники 5-х класів проаналізували стан успішності учнів, розповіли про особливості в роботі з класними колективами. Жодна дитина не залишилася поза увагою педагогів.
     Напередодні консиліуму практичний психолог Главник О.П. провела діагностичне соціометричне дослідження щодо виявлення загальних зон труднощів у адаптації п`ятикласників. У результаті було проаналізовано психологічний клімат в учнівських колективах та особливості сприйняття учнями однолітків. Учителям було надано загальні рекомендації психолога щодо взаємодії з класними колективами та індивідуальні рекомендації  співпраці з окремими учнями.
     Під час консиліуму були вироблені спільні рекомендації, які дозволять п`ятикласникам пережити складний процес адаптації, пов`язаний з новими умовами навчання, вимогами вчителів основної школи, навчальним навантаженням і, головне, сприятимуть збереженню здоров`я та емоційного благополуччя учнів.