Воловенко Наталя Петрівна      Воловенко Наталя Петрівна, учитель початкових класів, освіта вища, стаж роботи – 3 роки. Педагогічне кредо: Ніколи не навчати дитину так, як вчили мене, тому що вона народжена в інший час, в інших умовах і житиме по-іншому. «Будьте самі шукачами дослідниками. Не буде вогника у вас – вам ніколи не запалити його в інших» В.Сухомлинський.
      Сучасні методи навчання позитивно впливають на розвиток особистості, а робота в колективі мотивує бажання дітей до співпраці. Нам, учителям, завжди треба бути сучасними, бо живемо ми пліч-о-пліч з молодим поколінням.
      У своїй роботі переконана, що при застосуванні сучасних методів навчання, розвиваючий ефект підвищиться, а спільна праця створить масу позитивних вражень, вмотивує учнів на бажання навчатись.
      У педагогічній діяльності поєдную навчання й виховання учнів. Повага до батьків, учителів, старших людей, шанобливе ставлення до звичаїв та традицій українського народу є пріоритетами в спілкуванні з дітьми. Нова українська школа працює на засадах «педагогіки партнерства». Реалізація цієї мети надихнула мене обрати методичну тему: «Формування партнерських стосунків у системі вчитель-учень».