Соломенник Світлана Павлівна

      Соломенник Світлана Павлівна, вчитель початкових класів, стаж роботи – 31 рік, освіта вища, вища категорія, вчитель-методист. З 2005 року працюю вчителем початкових класів Скандинавської гімназії. Моє педагогічне  кредо : «Треба так перебудувати освітній процес, щоб учні не були пасивними об’єктами його, а брали активну участь у ньому під керівництвом педагога».
       Завданням моєї роботи є формування гармонійно розвиненої особистості. 
      Уся система моєї праці основана на таких педагогічних технологіях: розвиток критичного мислення, формування ключових компетентностей та позитивні емоції в процесі навчання. Для реалізації поставлених цілей працюю над темою «Формування ключових компетентностей в учнів початкових класів засобами інтерактивного навчання». Концепція цього навчання полягає в тому, що учень стає не об’єктом, а суб’єктом діяльності,відчуває себе активним учасником подій. 
      Застосування інтерактивного навчання здійснюю шляхом використання фронтальних та кооперативних форм організації навчальної діяльності учнів, інтерактивних ігор та методів, що сприяють навчанню здобувачів освіти дискутувати. 
      Особливу увагу приділяю позакласній роботі. Мої учні є активними учасниками  та  переможцями Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, Всеукраїнської українознавчої гри « Соняшник», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», шкільних, районних математичних олімпіад.
      Нова українська школа працює на засадах педагогіки партнерства. Тому і в основі моєї роботи – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнями та батьками. Ми об’єднані спільними цілями та прагненнями, є однодумцями та рівноправними учасниками освітнього процесу.
      Я постійно працюю над підвищенням свого фахового рівня: проходжу курси, вебінари, конференції. Ділюсь своїми особистими напрацьованими матеріалами з іншими освітянами на сайті «На урок».