Київ зустрічає Кіруну

З  4 по 8 травня Скандинавська гімназія зустріла партнерську школу зі Швеції, з північного міста Кіруна. Учні зі Швеції одразу потоваришували з гімназистами. Наші учні радо приймали в своїх сім’ях шведських однолітків. Протягом цих днів діти інтенсивно спілкувалися, разом відвідували уроки та весело проводили час: брали участь у спортивних змаганнях, спілкувалися із членами гімназійного євроклубу "Вікінги", робили презентації. Оскільки учні приїхали із маленького засніженого міста, то все навколо їх цікавило і вражало. Найбільш всього шведським дітям сподобалось саме в гімназії, також вони радо відвідували екскурсії  історичними місцями Києва,  охоче побували в Театрі опери та балету, зоопарку, та найбільш вразило нових друзів поїздка в київському метро. Із задоволенням шведи скуштували й українські страви. Одним словом, Україна зачарувала наших гостей.

Наші учні мали чудову  нагоду поспілкуватися шведською  з носіями мови, і цим самим вони поліпшили свої знання. А Рогозіна Олена з 9-Б була просто супер-перекладачем. Наша директор Тетяна Пушкарьова вже зараз бачить у ній чудового вчителя шведської мови.

Завдяки цій зустрічі гімназисти знайшли нових друзів та будуть і надалі підтримувати спілкування із шведськими учнями.

А тепер усі десятеро школярів Скандинавської гімназії чекають на поїздку до м. Кіруна у грудні 2008 року. Цікаво, а які враження будуть у них по поверненні з північної Швеції? Почуємо через півроку.

<<Назад