Посвята у першокласники

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 21 жовтня відбулося традиційне свято для молодших гімназистів – "Посвята у першокласники".

Ошатний зал був прикрашений червоними і білими повітряними кульками, виступи дітей супроводжувались справжнім лазерним шоу та навіть мильними бульбашками. Все було зроблено основними організаторами свята Санталовою С.О. та Шуткевичем В.С. для створення гарного настрою та святкової атмосфери.

Захоплено учні та їх батьки спостерігали за справжнім дійством, що відбувалось на сцені. У стрімкому вальсі кружляли дівчатка і хлопчики танцювального гурту "Шарм" під керівництвом хореографа Валієвої О.В., дзвінко лунали дитячі голоси ансамблю "Василечки", який створила вчитель музики Світельська А.Е.

Кожен клас мав нагоду отримати перший досвід виступу на сцені. А батьки оплесками зустрічали український танок учнів 1-Д класу (вчитель Вороніна І.О.), романтичний танцювальний подарунок янголяток 1-А класу (вчитель Мішенова Т.М., вихователь Куран В.Ю.) і ритмічний захоплюючий хореографічний етюд з іграшками 1- Г класу (вчитель Знаєнко Г.Ю., вихователь Терек М.С.). А 1-Б клас (вчитель Гома Т.А., вихователь Головчиц Н.В.) та 1-В класи (вчитель Штиль Л.П., вихователь Суходольська О.С.) потішили глядачів дзвінкоголосим співом веселих пісень.

Учні 4-х класів традиційно привітали першокласників із вступом до великої дружної сім’ї, ім’я якій – Скандинавська гімназія, вручили дітям значки гімназистів і стали заспівувачами гімну гімназії, який підхопив весь зал.

Урочиста частина посвяти закінчилась, але не скінчилось свято для першокласників: у подарунок від батьків – подорож до чарівного палацу ляльок і перегляд цікавої вистави.

<< Назад