Вручення сертифікатів Pearson Test of English (Young Learners)

В лютому 2010 року центр тестування «Престиж-Освіта» отримав ліцензію від компанії Pearson на проведення іспитів, що визначають рівень володіння англійською мовою. Учні Скандинавської гімназії взяли участь в іспиті Pearson Test of English Young Learners, та показали гарні результати. Матеріали тестів надсилались до Великобританії та перевірялись британськими спеціалістами. Тривалий період очікування результатів закінчився. Нагорода знайшла переможців.

11 лютого 2011 року 49 учасникам були вручені міжнародні сертифікати рівнів Firstwords (Перші слова) та Springboard (Трамплін), які вручали Альона Зарахович, директор компанії «ЕСТУА», офіційний представник Pearson Test of English в Україні та головний редактор газети «English» Тетяна Михайленко, яка взяла інтерв’ю в переможців.

Особливо відмітили учнів, які отримали сертифікат з відзнакою

Рівень Firstwords:
Речинська Катерина, Сироткіна Софія, Соловйова Ірина, Канюка Дмитро, Пивоварова Вікторія, Білоус Гліб, Кукса Катерина, Мандзюк Олександра.

Рівень Springboard:
Щербак Юлія, Федоровська Ліза, Лесько Дарія, Муртаракос Олександр, Попова Катерина, Сімутін Ілля.

Pearson Test of English дають можливість отримати досвід у складанні іспитів міжнародного зразка, перевірити свої знання з англійської та відчути важливість вивчення мови.

Вітаємо всіх із першими міжнародними перемогами та чекаємо на всіх бажаючих підтвердити свій рівень англійської мови в нашому центрі тестування!

Додаткову інформацію можна отримати на сайті «Престиж-Освіта».

Вручення сертифікатів Pearson Test of English (Young Learners)

проведення іспиту у центрі тестування «Престиж-Освіта»

іспит Pearson Test of English Young Learners

<< Назад