Від родинної казки до родинного фестивалю

Від родинної казки до родинного фестивалю

Родина починається з Любові. І так вже символічно склалося, що саме 14 лютого, коли все навкруги випромінює це світле почуття, дружня родина 2 – А класу влаштувала грандіозне казкове дійство – „Родинне свято”.

За ініціативи батьків класу, яка була підтримана класним керівником Сєрковою Валентиною Михайлівною, на сцені розгорнулася казкова феєрія. Маленькі чарівники та феї збирали Зірки Мудрості, щоб визволити з полону свою Королеву Чарівницю. Головна ідея полягала в тому, що найцінніший скарб у кожної людини – це РОДИНА.

Сім’ї зібралися не лише в глядацькій залі, а і на сцені. Адже поряд із казковими героями-учнями виступали їхні батьки: чарівна східна красуня Шахерезада − Жанна Косинська, мама Тоні Косинської, вокально-танцювальна група татусів „Тато-пірато” – Ігор Свердлов, Олександр Юрченко та Володимир Ведмєдєв, „Гімн родини” учні виконували під вокальний супровід мами Діани Прокопів  – Людмили. Всі танцювальні композиції були поставлені на пісні мами Михайла Табачніка – Заслуженої артистки України Тетяни Недєльської. Присутні на святі гості гаряче підтримали пропозицію бабусі Дмитра Мічкіна – Заслуженого діяча мистецтв України, поетеси Олени Матушек щодо проведення щорічного Родинного фестивалю. Сподіваємось, ініціатива буде схвалена і підтримана всіма членами шкільної родини.

концерт Родинне свято

концерт 14 лютого

казкове дійство – „Родинне свято”

концерт у Скандинавській гімназії

концерт учнів молодших класів

<< Назад