Клуб Карате «Сьогун» знову перемагає за кордоном!

2 квітня в словацькому місті Жиліна пройшов міжнародний турнір «Grand Prix Zilina 2011». Поборотись за нагороди та загальнокомандний кубок приїхали 423 спортсмени з 51-го клубу Словаччини, Польщі, Чехії та України. Клуб «Сьогун» представляли 33 спортсмени, десятеро з яких  - учні Скандинавської гімназії, а саме: Ямбуренко Іван, Циганок Андрій, Кошечко Марія, Поворознюк Нікіта, Гришко Нікіта, Дудак Максим, Калістий Давид, Крумінас Донатос, Костенко Дмитро.

Традиційно змагання розпочалися з «ката» - (набір технічних елементів), у якому першу нагороду для клубу здобула Кошечко Марія (категорія 8-9 років), посівши третє місце. Також третім став Дудак Максим. На сусідньому татамі Міненко Матвій в (категорії 10-11 р.) впевнено вийшов у фінал, але, на жаль, поступився словацькому спортсмену і посів 2-ге місце.

Після закінчення змагань в розділі ката, почалося «кумі те» (поєдинки). Хочеться відмітити високий рівень наших спортсменів, які відразу показали хороший результат.

Перше золото виборола Кошечко Марія. Зібравшись з силами, Марійка стала чемпіонкою категорії (8-9 років +35 кг). Далі золоту нагороду виборов Гришко Нікіта в категорії (10-11 р -40 кг). У цій категорії було ще два наших спортсмени Калістий Давид, який виборов третє місце, та Костенко Дмитро, який, на жаль, програв півфінальний бій. Міненко Матвій (категорія 10-11 р. +40 кг) теж впевнено йшов до чергового золота, але в бою за вихід в фінал поступився словацькому спортсмену (1:0) і в результаті бився за третє місце й переміг. Поворознюк Нікіта теж 3-ій в категорії (10-11 р -30 кг) Дудак Максим не залишив жодних шансів своїм суперникам, впевнено переміг в чотирьох поєдинках, в результаті став переможцем категорії (12-13р. +50 кг). Ямбуренко Іван виборов третє місце в категорії (12-13 р -45 кг).

Скандинавської гімназії здобули для клубу «Сьогун» 3 золоті нагороди, 1 срібну, та 6 бронзових. Загальний результат клубу: 5  перших місць, 3 других, та 11 третіх місць. Клуб «Сьогун» посів 2-ге загальнокомандне місце, поступившись лише двома золотими медалями Братиславському клубу «Рапід». всіх наших переможців!!!