Гордість Скандинавської гімназії

Гордість Скандинавської гімназії

22 травня 2009 року відбулося щорічне свято нагородження переможців районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Під час нагородження директор гімназії Пушкарьова Тетяна Едуардівна зазначила, що з кожним роком збільшується не тільки кількість учнів гімназії, які беруть участь в учнівських інтелектуальних змаганнях, а й призерів. У 2008-2009 н.р.  47 гімназистів посіли призові місця на олімпіадах з української мови та літератури, історії, географії, англійської мови, німецької мови, математики, хімії, інформатики, комп’ютерної графіки, зарубіжної літератури, російської мови; 11 учнів стали призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секціях мікро-, макроекономіки, української мови, української літератури, історії, англійської мови, географії, країнознавства, біології. Участь гімназистів в олімпіадах дає можливість перевірити свої знання з предмету, позмагатися з учнями інших шкіл. А під час роботи у МАН учні набувають навичок написання наукових робіт, які стануть їм в нагоді при навчанні  в університетах.

Директор гімназії  Пушкарьова Т.Е. і заступник директора з науково-методичної роботи Фурсова І.М. побажали гімназистам нових перемог і звершень у наступному навчальному році.

<< Назад