Гімназія – партнер Данського фестивалю

Гімназія – партнер Данського фестивалю

З 25 лютого по 4 березня в Києві за підтримки посольства Королівства Данії в Україні, Данського інституту кіно, представництва компанії Ново Нордіск А/Т та продюсерської агенції «Артмедіа» відбувся фестиваль «Сучасне кіно Данії», під час якого глядачі мали змогу побачити резонансні фільми північної країни.

Учні, батьки та вчителі Скандинавської гімназії мали нагоду бути присутніми на відкритті фестивалю й переглянути фільм «Оплески». Близько 200 учнів 4-7 класів слідкували за пригодами у казці «Дикі лебеді» та дивились й слухали фільм данською мовою з українськими субтитрами.

На зустріч з учнями Скандинавської гімназії завітав посол Королівства Данії в Україні п. Мікаєль Борг-Хансен, який висловив вдячність за небайдужість та зацікавленість данським кіно. Посол переказав вітання учням Скандинавської гімназії і сподівається найближчим часом завітати до навчального закладу.

За словами п. М. Борг-Хансена, наші гімназисти були єдиними у місті, хто мав можливість переглянути фільм-казку «Дикі лебеді», художником по костюмах, сценографом, сценаристом та актрисою якого виступила Її Величність Королева Данії Маргрете ІІ.

фестиваль «Сучасне кіно Данії»

посол Королівства Данії в Україні п. Мікаєль Борг-Хансен

Гімназія – партнер Данського фестивалю

перегляд фільму «Оплески», «Дикі лебеді»

Учні Скандинавської гімназії на фестивалі «Сучасне кіно Данії»

<< Назад