Зимові свята у початковій школі

Усі ми — діти й дорослі, з нетерпінням щорічно очікуємо зими. У народі говорять: «Зима прийшла і празничків привела». І справді, взимку — майже щодня свято, кожне з яких є неповторним цікавим дійством із забавами та веселощами! 11 грудня учні 4-А класу під керівництвом своєї вчительки Репік Галини Іванівни зібралися на родинне свято «Шануй батька й матір!» для привітання своїх найближчих, найрідніших людей на землі – матерів і бабусь, татусів і дідусів. Саме їх, разом із сестричками, братиками запросили діти на свято.

Батьки з задоволенням спостерігали за виступами дітей: веселими таночками, дзвінко-голосим  співом, декламуванням віршів, активно брали участь в іграх та конкурсах. Захоплючою на святі стала демонстрація родинних талантів – гра на гітарі, піаніно, виконання сучасних танців та  українських пісень.

По закінченні  всіх пригостили запашним короваєм.

13 грудня учні 4-Г класу разом з своєю учителькою Доброгорською Галиною Вікторівною показали для батьків святкову виставу «Що готує рік новий?».

Передбачення на наступний рік робили циганки та казкові герої: Сніжинки, Оле-Лукойе, Кіт у чоботях, Котигорошко, Мальвіна, яких яскраво та талановито зіграли учні класу. А ще два кумедних гнома Буркун та Веселун допомагали своїми порадами. Білочка та Лисичка у виконанні дівчаток загадували присутнім загадки, Ковбой з Техасу вивчав українську мову, а Снігуронька привітала всіх з наступаючим Новим роком. Всіх повеселила та трохи налякала сучасна та яскрава Баба-Яга. Не обійшлося наше свято і без вчених Астрономів та Звіздарів, що передбачали за зірками. Свято супроводжували веселі таночки та пісня «Новорічна ніч».

Третьокласники із вихователем Дардою Оксаною Володимирівною 18 грудня відобразили українські традиції святкування Різдва у інсценізації твору М.В. Гоголя «Вечорниці на хуторі під Диканькою». Класна кімната була прикрашена у національному українському стилі.  Вишиті рушники, різдвяна зірка, яскраві малюнки зими та Різдва Христового, виточені сніжинки - все це створило атмосферу родинності та душевного тепла. Колориту свята додали українські костюми, в які були одягнені герої вистави.

Гарний святковий настрій дітям принесли Новорічні свята (23.12.13 – 26.12.13), які були проведені артистами театру «Божья коровка» завдяки БО “Фонд «Сканді» в актовій залі  гімназії. Школярі із задоволенням брали участь у конкурсах: розповідали вірші, відгадували загадки, виконували різні завдання від Діда Мороза і Снігурочки, водили хороводи, презентували маскарадні костюми. По завершенню свята у класних кімнатах на учнів чекали подарунки.

Дякуючи зимовим святам — таким яскравим і цікавим - ми не лише відпочили, а й глибше вивчили традиції наших батьків і дідів, пізнали, наскільки багата їх спадщина.

Вітаємо всіх із Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!
Хай буде Новий Рік схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

Скандинавська гімназія

новорічні свята в початковій школі

початкова школа Скандинавська гімназія

гімназія

<< Назад