Родинні свята у початковій школі

Родина – найдорожче для кожної людини. «З родини йде життя людини» - говорить народна мудрість. У сім’ї  людина робить свої найперші кроки, з неї вона виходить у широкий світ. З великим задоволенням учні початкової школи готувалися до родинних свят, адже це ще одна сходинка до  зближення школи і сім’ї, до родинного єднання.

21 листопада  зібралося родинне коло 4-Б класу під керівництвом вчительки Соломенник Світлани Павлівни на свято «Мова наша солов’їна», щоб вшанувати рідну мову, підкреслити її велич, що сягає сивої давнини.  Для нас вона найкраща у цілому світі, бо рідна нам від діда-прадіда, від самої колиски. Діти заздалегідь запросили своїх батьків на слово щире та бесіду мудру. Через краплинки народних пісень і танців, прислів’їв і скоромовок, загадок і жартів учні залишили у серцях своїх рідних океан любові до рідної мови.

27 листопада актова зала Скандинавської гімназії засяяла букетами осінніх квітів, виставкою овочів, фруктів, фантастичними виробами із природного матеріалу на святі у 1-Є класі з учителькою Третяк Людмилою Миколаївною «Барви золотої осені». До першокласників завітала Осінь-чарівниця з короваєм та подарунками. Глядачі із задоволенням спостерігали за чудовими танцями осінніх листочків та колосочків, барвистих парасольок у виконанні першокласників. Овочі водили хороводи, звірята танцювали свій веселий танок, діти декламували вірші. Ніхто не пішов зі свята без гарного настрою від осінньої пісеньки, яку всім подарувала Білочка (Дар’я Волкомор) під акомпонімент свого тата-композитора Волкомора Віталія Вікторовича.

Кожне слово, кожний вірш, які промовляли малі артисти звучали дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших батьків, дідусів та бабусь.

Щиро дякуємо батькам, які долучились до проведення свят!

Родинні свята у початковій школі вшанування рідної мови учнями Скандинавської гімназії свято у Скандинавській гімназії

<< Назад