Новий проект: Естонія – Україна

У вересні 2012 року дружня команда вчителів та учнів Скандинавської гімназії відвідала талліннську Мустієйську гімназію з партнерським візитом. Під час подорожі наші учні перебували і спілкувалися з естонськими однолітками, були присутні на уроках історії, математики, англійської мови та музики. Мустієйська гімназія – це заклад, де нещодавно відкрився український клас.

Під час перебування була організована зустріч наших школярів із послом України в Естонії п. В.В.Крижанівським і головою Асоціації Українських організацій Володимиром Паламарем.

Маленька Естонія – країна великих контрастів: з одного боку тут поважають багатовікові традиції і піклуються про недоторкані куточки природи, з іншого – естонці знаходяться в авангарді  технологічного розвитку.

Добре підготувавшись до нашого візиту, приймаюча сторона намагалась показати все найкраще: музей під відкритим небом Rocca-al-Mare, парк Кадріорг, історичний музей і музей Естонії. Наші учні відвідали найсучаснішу телевежу і стародавню вежу Keik in de Kok, а також Аквапарк, старовинний замок та Домініканський монастир.

Неперевершение враження залишила поїздка учнів на паромі до м.Хельсинкі (Фінляндія). Можливість завітати до партнерської гімназії Itakeskuksen Lukio та спілкування з її учнями мотивувало наших гімназистів на подальше вивчення мов, бо в цьому закладі вивчається більше, ніж десять іноземних мов.

Скандинавська гімназія запросила своїх партнерів з Таллінна відвідати Київ і наш заклад навесні 2013 року.   

Наступною відбуватиметься подорож наших школярів до міжнародної школи Illig-in-Pankov у Берліні. Запрошуємо бажаючих!

Новий проект Естонія - Україна

Подорож до талліннської Мустієйської гімназії

спілкування з естонськими однолітками

учні Скандинавської гімназії у Естонії

подорож до Домініканського монастира

музей Rocca-al-Mare

Подорож до талліннської Мустієйської гімназії

<< Назад