Не лише навчаємось

Не лише навчаємось

Наша гімназія для усіх школярів є другою домівкою. Більшу частину свого дня діти проводять у школі. Саме тому педагоги беруть на себе велику відповідальність за розвиток своїх учнів, формування їх як особистостей. Життя у початковій школі Скандинавської гімназії не обмежується лише навчанням, воно досить насичене, різноманітне і у позаурочний час.

Під час роботи груп продовженого дня діти мають змогу займатись рукоділлям, малювати, створювати вироби з паперу, природного матеріалу, а також співати в ансамблі «Василечки» та хоровому гуртку.

Для фізичного розвитку малечі  у спортивному залі працюють такі секції: футбол, теніс, карате тощо, а також - бальні танці ансамблю «Зоряний» та сучасні -  «Шарм».

Вже декілька років поспіль діти з задоволенням відвідують гурток шахів під керівництвом Шистарьова С.Ю. (за системою додаткових освітніх послуг).

Заняття і студія «Образотворче мистецтво та дизайн» Центру позашкільної освіти «Престиж-Освіта» допомагає задовольнити потреби дітей у творчому самовираженні та побачити навколишній світ різнобарвним та яскравим.

Студія «Ейдетика» - це розвиток пам’яті, мислення, уяви та велика допомога у навчанні. Діти озброюються вмінням запам’ятовувати великий обсяг інформації: таблиця множення, великий вірш чи прозовий твір заучуються з легкістю та надовго.

LegoСтудія – це заняття з робототехніки. Діти практично ознайомлюються з законами фізики, оптики, інженерії, механіки, геометрії та програмування.

Бажаємо тим, хто робить своє життя активним, насиченим, змістовним,  відмінних результатів та нових відкриттів!

 

Не лише навчаємось!

Не лише навчаємось!

Не лише навчаємось!

Не лише навчаємось!

Не лише навчаємось!

Не лише навчаємось!

Не лише навчаємось!

 

<< Назад