Happy Halloween
Ніщо так не стимулює дитячу уяву, як казка чи загадкове свято. Halloween у 21 столітті - це веселий сімейний карнавал із переодяганням усієї батьківщини у саморобні костюми, незвичайним декором та горою сладостей. Це гордість за створені власними руками прикраси, деталі одягу та боротьба із власними страхами. І завдання вчителів України - подолати страхи дітей, подарувати надію та радість попри все. Дитяча посмішка-це найцінніше, що ми маємо зараз. А тут посмішок так багато! Безпечних та радісних вам канікул. Happy Halloween!🍁🍂
![](/images/2022-2023/happy-halloween/1.jpg)
![](/images/2022-2023/happy-halloween/2.jpg)
![](/images/2022-2023/happy-halloween/3.jpg)