Фестиваль «Скандиманія»

     25 листопада прзпочався тиждень  скандинавських мов  «Скандиманія». Так, Романенко Інна Андріївна провела гру-змагання з норвезької мови між учнями 9-11 класів. Представники 9-го класу підготували веселу пісеньку із загадками.  Учні 10-го класу зробили презентації  про скандинавські міфи та легенди, які вразили всіх учасників. Крім того,  діти грали в гру "вгадай, хто я" та намагалися здолати команду суперників в різних конкурсах. 
     Дружня атмосфера та смаколики сприяли піднесенню конкурентного духу, а нові цікаві історії розширили кругозір учнів про Норвегію. 
     А учні 10б класу на уроці данської мови презентували проекти з теми "Екологія в Данії". Гімназисти долучились до цікавої дискусії щодо альтернативних джерел енергії та ознайомились, як це вирішується в північній країні, для якої екологія є національною ідеєю.
     Учні, що вивчають скандинавські мови, взяли участь у вікторині «Все про Скандинавію». Дізнавалися про відомі історичні постаті, впізнавали національні костюми, відгадували представників музичних гуртів тощо.