Вітаємо з перемогою!

5 грудня у м. Львові Українська федерація карате та Управління фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводили чемпіонат України з карате серед школярів LVIV OPEN 2015, у якому взяли участь 30 клубів та 415 спортсменів з України. Клуб карате «Сьогун» виборов перше загальнокомандне місце, здобувши 13 золотих, 8 срібних та 17 бронзових нагород.

Учениця Скандинавської гімназії Щербатюк Дар'я ( кл.) cтала кращою спортсменкою турніру, за що була нагороджена окремим великим Кубком.

• Морозова Анастасія

5 грудня у м Трбовлє (Словенія) відбувся міжнародний турнір з карате.

Учень Скандинавської гімназії Ямбуренко Іван (11-В кл.) здобув золоту нагороду і став першим номером збірної України у категорії 16-17 років до 68 кг. Незабаром Іван виступатиме на чемпіонаті Європи, який проходитиме на Кіпрі.