Міжнародна конференція в Полтаві

5-7 травня в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка відбулася міжнародна науково-практична конференція «Північний вітер. Скандинавський світ в освіті і культурі України», в якому взяли участь педагоги й учні Скандинавської  гімназії й представники університетів з Данії та Швеції.

На конференції зі своїми доповідями  виступили директор Скандинавської гімназії Пушкарьова Т .Е., заступники директора  Фурсова І.М.,  Тараян І.Є., вчитель світової літератури Семенюк О.О., а також гімназисти, зокрема Шиянова Софія (9-А кл), Золотова Вероніка (9-А кл.), які розповіли про участь у найцікавіших  шкільних проектах. Про видатних представників данської культури ХVІІ-ХІХ ст. повідомив учень 11-А кл. Харечко Олександр, а Крамський Кірілл висвітлив тези зі своїх наукових робіт, особливо зацікавивши слухачів розповіддю про українські дипломатичні місії в країнах Скандинавії в 1918-1920рр.

Під час конференції делегація гімназії познайомилася з Полтавським педагогічним університетом і його студентами, професором з Йончопинського університету Гансом Албіном Ларрсоном й викладачами Копенгагенського університету професорами Карстеном Хаммером й Леннартом Хірвагеном, які із захватом відгукувались про учнів нашої гімназії. А патріотична пісня у виконанні Крамського Кірілла й Харечка Олександра вразила всіх учасників заходу, які аплодували одинадцятикласникам стоячи.

Цікавою виявилася і культурна програма, під час якої представники Скандинавської гімназії ознайомилися з чудовим містом Полтавою,  її музеями – І.П.Котляревського й Полтавської битви.

Участь у конференції надихнула наших учнів на продовження наукових досліджень, а полтавчани запам’яталися учасникам своєю гостинністю й доброзичливістю.

Міжнародна конференція в Полтаві

міжнародна науково-практична конференція «Північний вітер. Скандинавський світ в освіті і культурі України»

учні Скандинавської  гімназії

Гансом Албіном Ларрсоном

Міжнародна конференція в Полтаві

Міжнародна конференція в Полтаві

Міжнародна конференція в Полтаві

<< Назад