Гості з Данії

У жовтні до Скандинавської гімназії завітали гості з Данії: співак, композитор та письменник Мікаель Кастор (Micael Castor) та музикант Томмі Хоугорд Нільсен (Tommy Hovgaard Nielsen), які провели заняття з учнями 8-х та 10-11-х класів, які вивчають данську мову.

Заняття проводилися данською та англійською мовами. Отже, в учнів була чудова можливість отримати мовну практику. Томмі Хоугорд Нільсен розповів учням про життя та творчість Ганса-Крістіана Андерсена, заспівав з ними під гітару фрагменти з казки "Гидке каченя". Заняття пройшло у чудовій дружній атмосфері.

Увечері в Будинку актора відбувся концерт за участю данських гостей, що завітали напередодні  до Скандинавської гімназії. Пан Мікаель Кастор, як було зазначено вище, є співаком, композитором та письменником, який багато та часто виступає на Батьківщині та за кордоном. Його вечірній виступ у Будинку актора відбувся під акомпанемент гітари музиканта Томмі Хоугорд Нільсена, який видав у себе на Батьківщині 13 книжок про данські пісні. Його головним захопленням є біографія та творчість Ганса-Крістіана Андерсена. Пан Нільсен розробив пісенну версію творів казкаря, яку він сам активно використовує у викладанні музики школярам.

На концерті була присутня консул посольства Королевства Данії в Україні п. Карен  Мюлін, яка зустрічала гостей. Серед запрошених також були вчителі та учні 10-11-х  класів Скандинавської гімназії. Метою заходу було привернути увагу до проблеми війни та миру, свободи людини і її права на мирне життя без війн та конфліктів. Назва "Пісні свободи" підкреслює його тематику. На концерті пролунали пісні, які були популярними свого часу в Англії та Данії після завершення Другої світової війни.

Мікаель Кастор у Скандинавській гімназії

мовна практика учнів скандинавської гімназії

життя та творчість Ганса-Крістіана Андерсена

візит гостей з Данії до Скандинавської гімназії

концерт за участю данських гостей

<< Назад