Пам'ять про Велике минуле

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. У цей знаменний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, вшановуємо тих, хто боровся на фронтах Великої Вітчизняної війни, в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, виніс роки окупації та пекло концтаборів, у повоєнні роки піднімав країну з руїн.

8 травня в багатьох класах гімназії відбулися виховні години до Дня Перемоги. Також до школярів завітала член Ради ветеранів Дарницького району, дитина війни Неллі Михайлівна Чередниченко, яка розповіла учням 8-х і 11-х класів про подвиг воїнів-переможців.

Вклоняємося доземно солдатським вдовам, усім солдатам, які міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у Ваших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Вічна слава переможцям!

Пам'ять про Велике минуле

Пам'ять про Велике минуле

<< Назад