Казкова подорож до Копенгагена

Казкова подорож до Копенгагена

Традиційним стали навчальні подорожі школярів до країн, мова яких вивчається у Скандинавській гімназії. З 4 квітня по 12 квітня 2009 року група учнів та вчителів відвідала королівство Данії та її чудову столицю – Копенгаген.

Учні мали можливість зробити коротку і приємну подорож в далеке минуле Данії, відвідали Національний музей і Музей під відкритим небом, ознайомились із королівськими резиденціями – комплексами Амаліенборг та Розенборг, доторкнулися до справжніх виборів мистецтва у Карлсбергській Глиптотеці.

Незабутньою була подорож каналами Копенгагена на човні, і звичайно, зустріч із Русалонькою. Парк Тіволі із його квітниками, фонтанами, різнокольоровими ліхтариками та з великою кількістю атракціонів надовго залишився в пам’яті гімназистів.

Також наші учні були запрошені до посольства, де їх люб’язно зустріли  Тимчасовий Повірений у справах України в Данії Полуніна Олена та другий секретар посольства Петренко Петро. Гімназисти розповіли про наш навчальний заклад, заспівали гімн нашої гімназії та поділились своїми враженнями про відвідування Данії.

Сподіваємося, що наші подорожі допоможуть учням більше дізнатися про історію і культуру, мову яких ми вивчаємо.


Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

<< Назад