Фанфари "Північного сяйва"

З настанням весни прийшло свято у Скандинавську гімназію. Ось уже другий рік поспіль звучать чарівні фанфари "Північного сяйва". Цей фестиваль стає доброю традицією нашого закладу. Усі класи, які вивчають скандинавські мови, дуже ретельно готувалися до цього дійства, адже завдання полягало не тільки в тому, щоб поглибити свої знання з культури країн Скандинавії, але і також встановити партнерські зв’язки із Скандинавськими державами. Тож не дивно, що на святі були присутні поважні гості: посол Королівства Данії, перший секретар Королівства Норвегії, директори таких потужних фірм, як "Теленор", "Оріфлейм", представники клубу "Україна – Швеція".

Різнобарв’я костюмів, наявність великої кількості театральних вистав на скандинавську тематику, національні танці та пісні мали неймовірний успіх у глядачів, бо ми доторкнулися до загадкової, яскравої культури окремого королівства.

Посол Данії був у захопленні від виступів наших учнів, від прекрасного володіння мовою його країни. Тому і висловив ось таку думку: «"Дуже сильні почуття мене зараз переповнюють. Скільки душі діти вклали у це свято. Я приємно вражений, досконалим знанням культури, традицій моєї держави. Вивчайте мови – це ваш крок у світле майбуття!"

<<Назад