Архів новин

Свято Останнього дзвоника

Традиційним святом Останнього дзвоника закінчили навчальний рік учні Скандинавської гімназії. Цей урочистий захід зібрав усю дружню родину вчителів, учнів, батьків. Радість та смуток переповнювали серця випускників, учнів 9-х та 11-х класів, адже попереду випускні іспити та випробування до вищих навчальних закладів.

Докладніше…

Шведські освітяни в гімназії

29 травня гімназію відвідали представники освіти Південної Швеції у складі 9 чоловік. Разом із насиченими зустрічами у Головному управлінні освіти м. Києва та Міністерстві освіти України гості радо завітали до Скандинавської гімназії.

Докладніше…

Захист прав дитини – обов'язок країни

28 травня 2008 р. у Скандинавській гімназії відбулася презентація Міжнародного науково-дослідницького проекту "Захист прав дитини – обов'язок країни".

Докладніше…

Фанфари "Північного сяйва"

Ось уже другий рік поспіль звучать чарівні фанфари "Північного сяйва". Цей фестиваль стає доброю традицією нашого закладу. Різнобарв’я костюмів, наявність великої кількості театральних вистав на скандинавську тематику, національні танці та пісні мали неймовірний успіх у глядачів.

Докладніше…

Віват, гімназисти!

21 травня 2008 року в актовій залі гімназії відбулося щорічне нагородження призерів та переможців II (районного) етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад й І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Докладніше…

Модель ООН: Київ - 2008

З 16 по 18 травня в Києві проходила регіональна конференція старшокласників "Модель ООН: Київ-2008". В цьому заході брали участь делегації від 28 учбових закладів України. Однією з найкращих учасників була команда Скандинавської гімназії.

Докладніше...

Солодкий День Європи

У нашiй гiмназii вже стало традицiйним святкування Дня Європи.

В цьому році був проведений конкурс "Солодка Європа". Адже через традиції народу можна дізнатися про історію та культуру країни. А дізнаватися про країну через національні солодощі ще й смачно!

Докладніше…

Дні Європи в Києві

11 травня на Хрещатику наші гімназисти брали участь у святкуванні Дня Європи в Україні. Наші учні підготували цікавий виступ про Данію.

Докладніше…

Фестиваль іноземних мов

У травні  у Скандинавській гімназії відбувся фестиваль іноземних мов. Під час фестивалю діти демонстрували свої знання з усіх іноземних мов, що вивчаються у гімназії. Були проведені різноманітні, цікаві нестандарті уроки, конкурси, брейн-ринги, країнознавчі вікторини та вистави.

Докладніше…

Парад ветеранів

9 травня, у святковий День Перемоги, на центральній вулиці Києва учні Скандинавської гімназії разом із старшокласниками Дарницького району взяли участь у відзначенні свята на Хрещатику.

Докладніше…

Київ зустрічає Кіруну

З  4 по 8 травня Скандинавська гімназія зустріла партнерську школу зі Швеції, з північного міста Кіруна. Учні зі Швеції одразу потоваришували з гімназистами. Наші учні радо приймали в своїх сім’ях шведських однолітків.

Докладніше…

Зустріч ветеранів

Усе далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя. У травневі, пам’ятні для кожного слов’янина дні, наша гімназія зустрічала ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Докладніше…

Фестиваль естетичного та фізичного виховання

Вже традиційними в нашій гімназії стали фестивалі, на яких у цікавій і доступній формі діти дізнаються багато нового, вчаться спілкуватися, поглиблюють свої знання, розвивають інтерес до вивчених предметів. Ось і в квітні пройшов фестиваль естетичного та фізичного виховання. 

Докладніше…

Великодні дзвони

Вже багато століть щовесни приходить до нас велике свято, величний день – Великдень, чи Воскресіння Христове.

Учні початкових класів Скандинавської гімназії 24 квітня взяли участь у конкурсі шкільних писанкарів «Котилося яєчко». А школярі 2-В класу підготували виставу-презентацію "Свято писанки".

Докладніше…

Свято букваря

За декілька днів, з 23 по 25 квітня, в гімназії промайнув калейдоскоп свят в перших класах. Минуло вісім місяців від того дня, як діти прийшли до школи. За цей час школярі навчилися добре читати і писати.

Докладніше…

Турнір лідерів

18 квітня у Скандинавській гімназії відбувся фінальний тур районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування "Я – лідер. За мною майбутнє". У фіналі брали участь сім лідерів Дарницького району.

Докладніше…

Виставка-презентація туристичних компаній Ukrainian International Travel and Tourism Exhibition

26-28 березня 2008 року у м.Києві відбулася виставка-презентація туристичних компаній Ukrainian International Travel and Tourism Exhibition на базі міжнародного виставкового центру.

Детальніше…

Підсумки конкурсу-огляду навчальних кабінетів

25 лютого у гімназії було проведено конкурс-огляд навчальних кабінетів "Кращий кабінет-2008", в якому були представлені кабінети у трьох номінаціях: "Кращий кабінет початкової школи", "Кращий кабінет іноземної мови" та "Кращий кабінет старшої школи".

Детальніше…

З Днем народження, гімназіє!

24 січня відбулося традиційне свято – День народження гімназії. Нам виповнилося 3 роки!
До участі у святкуванні долучилися усі гімназисти.

Детальніше…

Науково-практичний семінар

25 січня 2008р. до гімназії завітали гості – директори навчальних закладів міста Черкаси.
Під час  проведення семінару освітяни обговорили шляхи моделювання управлінсько-педагогічної діяльності гімназії в умовах її становлення і розвитку.

Детальніше…

Вітання з Норвегії

17 січня Скандинавську гімназію відвідали посол Королівства Норвегії Олав Берстад та президент компанії Telenor Тронд Мое, які привітали учнів, що вивчають норвезьку мову, з Новорічними святами.

Детальніше…

Зустріч з колегами

15 січня 2008 р. гімназія зустрічала представників територіальної профспілкової організації працівників освіти та науки Сєвєрного округу м. Москви.

Детальніше…

 

<< Назад